Warsztaty taneczno-ruchowe

Taniec jako jeden z elementów aktywności ruchowej dziecka spełnia wiele ważnych funkcji w jego rozwoju. W naszym przedszkolu prowadzone są one raz w tygodniu, ponieważ jak powszechnie wiadomo taniec pomaga poprawić koordynację ruchową, walczyć z wadami postawy jak też sprzyja rozwojowi wszechstronnej sprawności fizycznej. Poprzez taniec dziecko ma możliwość zaprezentowania własnych umiejętności, nabywania pewności siebie, poznania funkcjonowania ludzkiego ciała, integracji z rówieśnikami.

Zajęcia prowadzi nasz Super Pan Michał :), trochę o nim poniżej 🙂

Instruktor tańca towarzyskiego oraz tancerz najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej „S”. Swoją przygodę z tańcem zaczął w wieku 6 lat. Wtedy nie wiedział jeszcze, że taniec może tak silnie uzależnić, sprawić wiele satysfakcji i że stanie się to jego sposobem na życie. W swojej dotychczasowej karierze odniósł wiele sukcesów. Wraz ze swoją partnerką reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata w kategorii Junior II. Jest także finalistą i zwycięzcą Grand Prix Polski oraz wielokrotnym zwycięzcą Mistrzostw Okręgu Lubelskiego. Jako instruktor i choreograf, Michał ma wieloletnie doświadczenie w pracy z różnymi grupami wiekowymi – zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i osobami dorosłymi. Od wielu lat współpracuje z przedszkolami i szkołami na terenie Lubelszczyzny. Jest osobą energiczną, cierpliwą i łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi. Cechuje go profesjonalizm i zaangażowanie w prowadzone przez siebie zajęcia.

Pan Michał, Tancerz, Przedszkole Casper, Lubartów, Wola, Łęczna, Firlej

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i[’GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,’script’,’https://www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);ga(’create’, 'UA-90568817-4′, 'auto’);ga(’send’, 'pageview’);</script>