Przedszkole w Sernikach

Atuty Casperka

Serdecznie zapraszamy Rodziców i Dzieci z całego regionu. Zalety placówki w punktach 🙂

1. Budynek, w którym znajduje się przedszkole spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i higieny szkolnej.
  2. Lokalizacja budynku sprzyja łatwemu dojazdowi i parkowaniu.
  3. Przedszkole jest całkowicie dostosowane do potrzeb i wymagań Dzieci.
  4. Casper posiada przestronne, kolorowe sale i nowoczesne łazienki.
  5. Wszystkie mebelki, zabawki i pomoce dydaktyczne posiadają certyfikat bezpieczeństwa.
  6. W przedszkolu podawane są zdrowe i domowe posiłki, spełniające normy żywienia zbiorowego i oparte o autorski program Casperka.
  7. Przedszkole zapewnia opiekę Dzieciom już od 2,5 roczku. Jest otwarte w godzinach od 7 do 16.30. Funkcjonuje przez 12 miesięcy w roku.
  8. Przedszkole zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która wspiera się nowatorskimi metodami pracy oraz zapewnia Dzieciom poczucie bezpieczeństwa i rodzinną atmosferę.
  9. Stwarzamy warunki do rozwijania zainteresowań Dzieci. W swojej ofercie przedszkole oferuje również zajęcia z języka angielskiego, rytmiki, zajęcia taneczne z psychologiem oraz zajęcia logopedyczne.
  10. Wychowankowie przedszkola biorą udział w licznych konkursach, przeglądach i imprezach organizowanych przez nasze przedszkole i inne placówki.
  11. Realizujemy ciekawe dla Dzieci projekty i programy.
  12. Spełniamy oczekiwania Rodziców i staramy się realizować ich sugestie.