Czyste Przedszkole Casper

Miło nam poinformować, że Casper w Sernikach przystąpił do Programu „Czyste Przedszkole” 🙂

Placówka, która przystąpi do Programu ma obowiązek dbać o czystość pomieszczeń cyklicznie piorąc wykładziny oraz ozonując pomieszczenia. Przedstawiciele Programu będą kontrolowali wypełnianie zobowiązania w każdej Placówce, która otrzyma certyfikat.

„Czyste Przedszkole” to projekt prozdrowotny kierowany do Dyrekcji Przedszkoli i Żłobków z Lublina, Lubartowa, Łęcznej i okolic oraz Rodziców Dzieci uczęszczających do tych Placówek. Współpracujemy z Lekarzami oraz Centrami Medycznymi.

Projekt ma na celu zmniejszyć zachorowalność wśród Dzieci z Przedszkoli i Żłobków oraz wśród Kadry głównie poprzez ozonowanie pomieszczeń i tym samym eliminację wirusów, bakterii i grzybów

Zapraszamy na stronę www Programu „Czyste Przedszkole”

 

Ozonowanie / Czyste przedszkole Casper

Czyste Przedszkole Casper w Woli i Kocku. Ozonowanie i zdrowe przedszkole (Casper, Wola Skromowska, Kock), zdrowie Dzieci. Projekt Czyste Przedszkole, Lekarz

Grzyby, wirusy, bakterie

Ozonowanie jest nie tylko bezpieczne dla zdrowia, ale również ekologiczne. Ozon występuje w sposób naturalny w środowisku, a jego charakterystyczny zapach można wyczuć tuż po burzy, gdyż właśnie podczas wyładowań atmosferycznych tworzą się cząsteczki ozonu; powietrze jest wtedy rześkie i czyste. Wykonując dezynfekcję ozonem – uzyskujemy dokładnie ten sam efekt, za pomocą specjalnych aparatów, wytwarzających ozon metodą wyładowań koronowych. Ozonatory to przenośne urządzenia, które doskonale sprawdzają się zarówno do dezynfekcji niewielkich powierzchni, jak i całych hal produkcyjnych. Główną zaletą jest fizyczne usuwanie brzydkich zapachów, a nie ich maskowanie. Ozonowanie powietrza, dzięki swej skuteczności, staje się ostatnio jedną z najbardziej popularnych metod dezynfekcji. Działanie ozonu jest bardzo silne, a przy tym całkowicie bezpieczne. / Czyste Przedszkole Casper

Ozonowanie w 99 % pomaga pozbyć się zapachu stęchlizny, zapachów zwierzęcych, bakterii, roztoczy, grzybów. Jest to metoda czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń, całych budynków, a także samochodów, łodzi i innych miejsc o zamkniętej zabudowie. Ponieważ ozon jest gazem, nieinwazyjnie dociera do wszystkich, nawet trudno dostępnych miejsc np. przewodów wentylacyjnych; wnika również w pory tkanin, drobne szczeliny i wszędzie tam, gdzie gromadzą się zarazki. / Czyste Przedszkole Casper

Dezynfekcja ozonem usuwa 99% mikroorganizmów, wirusów, pleśni, roztoczy oraz grzybów!

Grzyby, wirusy, bakterie

Ozonowanie jest nie tylko bezpieczne dla zdrowia, ale również ekologiczne. Ozon występuje w sposób naturalny w środowisku, a jego charakterystyczny zapach można wyczuć tuż po burzy, gdyż właśnie podczas wyładowań atmosferycznych tworzą się cząsteczki ozonu; powietrze jest wtedy rześkie i czyste. Wykonując dezynfekcję ozonem – uzyskujemy dokładnie ten sam efekt, za pomocą specjalnych aparatów, wytwarzających ozon metodą wyładowań koronowych. Ozonatory to przenośne urządzenia, które doskonale sprawdzają się zarówno do dezynfekcji niewielkich powierzchni, jak i całych hal produkcyjnych. Główną zaletą jest fizyczne usuwanie brzydkich zapachów, a nie ich maskowanie. Ozonowanie powietrza, dzięki swej skuteczności, staje się ostatnio jedną z najbardziej popularnych metod dezynfekcji. Działanie ozonu jest bardzo silne, a przy tym całkowicie bezpieczne. / Czyste Przedszkole Casper

Ozonowanie w 99 % pomaga pozbyć się zapachu stęchlizny, zapachów zwierzęcych, bakterii, roztoczy, grzybów. Jest to metoda czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń, całych budynków, a także samochodów, łodzi i innych miejsc o zamkniętej zabudowie. Ponieważ ozon jest gazem, nieinwazyjnie dociera do wszystkich, nawet trudno dostępnych miejsc np. przewodów wentylacyjnych; wnika również w pory tkanin, drobne szczeliny i wszędzie tam, gdzie gromadzą się zarazki. / Czyste Przedszkole Casper

Dezynfekcja ozonem usuwa 99% mikroorganizmów, wirusów, pleśni, roztoczy oraz grzybów!

[maxbutton id=”3″]