Casperek w Sernikach ;)

Kochani Rodzice,

zapraszamy Casperki od 2,5 roczku do 6 latek 😉

Przedszkola i żłobki „Casper” to placówki, które już od 13 lat cieszą się dużym zaufaniem mieszkańców Łęcznej, Lubartowa i od września Sernik. Powstały z ogromnej pasji i poszanowania potencjału małego człowieka. Każde Dziecko powierzone naszej opiece jest traktowane z odpowiednim mu szacunkiem. Zdaniem Rodziców, nasza placówka najlepiej przygotowuje Dzieci do nauki w szkole podstawowej.

Cieszę się, że mogłam poszerzyć ramy działalności przedszkola i otworzyć placówkę w Sernikach. Dostosowaliśmy sale i pomieszczenia do sprawnej i bezpiecznej opieki nad maluszkami. Kupiliśmy nowe mebelki, zabawki dla najmłodszych, pomoce dydaktycznye, ale także wyposażenie łazienek i stanowisk higienicznych.

Ponad dekadę w swoich placówkach opracowywałam autorskie programy, takie jak „Casperkowa matematyka”, „Casperki czytają ładnie”, „Grunt to zdrowie”, „Ekologia z Casperkiem”, „Casperki znają, wiedzą, potrafią”, „Uzdolniony Casperkem” i wiele innych. Będę miała przyjemność rozwijać te programy razem z Waszymi Dziećmi. Wszystkie moje placówki otrzymały dotacje i duże środki pieniężne na wyposażenie i pomoce edukacyjne. Mam nadzieję, że Casperek w Sernikach również dofinansujemy z dotacji. Wyróżnikiem przedszkoli Casper jest Kadra, która stale kształci się na licznych kursach i studiach podyplomowych. Personel dba by rozwój Dzieci szedł w parze z domową atmosferą i zabawą. Liczę, że wspólnie będziemy mieli szansę stworzyć dla Waszych Dzieci wspaniały start, opiekę oraz warunki do tego by każdy z Caspekrów czuł się wspaniale i był szczęśliwy.

Wszystkich gorąco pozdrawiam, Kamila Skrzypczyńska – dyrektorka placówek Casper